Continuous Processing Technologies

Nowoczesna technologia produkcji ciągłej i krystalizacji – bądź na czele zmian!

Procesy Ciągłe i Krystalizacja

Slide_14_1_small


W dążeniu do odejścia od konwencjonalnej produkcji, opartej na pojedynczych wsadach oraz modernizacji globalnego przemysłu przetwórstwa chemicznego, produkcja ciągła (CM Continuous Manufacturing) jest wspólną wizją oraz pragnieniem, które może zwiększyć wydajność, jakość i elastyczność nowoczesnych procesów produkcji.

Dec Group jest jedną z niewielu firm, które mają możliwość zaoferować kompleksowe rozwiązania procesowe CM. Począwszy od obsługi surowców wejściowych, poprzez syntezę API, po przetwarzanie a także formulację leku do końcowej postaci dawkowania. Również w postaci płynnej, wstrzykiwalnej. Od skali laboratoryjnej po skalę produkcyjną.

Krystalizatory
Idealne do krystalizacji chłodzącej, wyparnej i przeciwrozpuszczalnikowej. Mieszanie przy niskim ścinaniu powoduje niewielkie ścieranie cząstek z dobrą kontrolą nad rozkładem wielkości cząstek i morfologią. Elastyczne tryby pracy – wsadowy, półciągły lub w pełni ciągły.

Reaktory
W pełni zautomatyzowane – wsadowe, ciągłe, jedno- i wielonaczyniowe. Możliwość pracy w trybie ciecz/ciecz, ciało stałe/ciecz i gaz/ciecz przy ciśnieniu do 25 barów i temperaturze do 200°C.

Kluczowe cechy

  • Unikalne czynniki chemiczne ułatwiające uwodornienie gazu do cieczy
  • Reakcje ciecz-ciecz, ciecz-gaz i ciecz-ciało stałe oraz krystalizacja
  • Wysoce wydajny transfer ciepła i możliwości mieszania
  • Doskonała kontrola wielkości, a także morfologii kryształów
Czytaj więcej