DEC Poland Tekpro

Firma DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalności w marcu 2007 roku.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy podmiotów specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla obsługi procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym oraz tworzyw sztucznych.

Polski oddział Grupy Dec skupiony jest na tworzeniu rozwiązań inżynieryjnych oraz montażu urządzeń i kompletnych instalacji. Obsługujemy Klientów z całego świata, w tym powszechnie znane i cenione marki, z którymi jako konsumenci mamy często na co dzień styczność.

Nasza praca posiada strategiczny potencjał dla funkcjonowania wielu gałęzi przemysłu, co stwarza wobec nas wymóg ciągłego rozwoju – zarówno w sensie zwiększania liczby pracowników i rozbudowy naszej siedziby, jak również w kwestii doskonalenia naszych umiejętności.

 

Misją Dec Poland Tekpro jest tworzenie wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań dla złożonych procesów produkcyjnych.

Home » Dec Poland Tekpro – o Firmie
  • Projekt

  • Montaż

  • Uruchomienie

DEC Poland Tekpro

Skontaktuj się z nami    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA z zastosowaniem Polityki prywarności i Warunków usługi Google.
    Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.